Płytki hiszpańskie w poznaniu, a trendy łazienkowe

W dzisiejszych czasach można zauważyć, że w łazienki przechodzą rewolucję. Zainwestowanie w płytki z Włoch albo Hiszpanii daje nam więcej możliwości. Staramy się coraz częściej wykorzystać kolory do łazienek. Aby osiągnąć interesujący nas efekt korzystamy z różnego rodzaju płytek, o różnych kolorach jak i fakturach. Coraz częściej inspirujemy się także architekturą z dawnych lat. Wybór konkretnych kolekcji płytek, które są połączone pomiędzy weneckimi podłogami a także wzorami z Memphis Style Sottsassa z Mediolanu. Razem tworzą one współczesny wyraz form inspirowanych przeszłością.

Płytki w kształcie rombów atakują łazienki

Dzięki zastosowaniu na płytkach graficznych wzorów i trójwymiarowej ekspresji projektanci uzyskali efekt lekkości. Dodając do tego delikatne kontury oraz taką samą kolorystykę jak główny korpus płytki zachowali delikatność. Dodatkowo gra różnych kształtów, form geometrycznych czy nadruków pomiędzy różnym fakturami powierzchni, które są matowe i glazurowane.

Stosując takie płytki w swojej łazience jesteśmy w stanie stworzyć niezwykłą trójwymiarową objętość, kształty oraz kontrasty pomiędzy główną częścią płytki a jej wypełnieniem szczelin. Popularny dżinsowy błękit, a także zróżnicowane tony inspirowane ziemią stały się bardzo modne i gorące w nowych kolekcjach.

Gdzie kupić dobrej jakości płytki hiszpańskie

Warto porozglądać się na rynku. Należy także zadbać o współpracę z firmą, która jest wykwalifikowana i wie, które płytki są najlepszej jakości. Polecamy w tym celu firmę Paste Group, która ponad 20lat doradza konsumentom oraz importuje najlepsze płytki na rynku z Hiszpanii oraz Włoch. Po pełną ofertę zapraszamy na stronę

  Czy alergię można wyleczyć?
Data publikacji Kategorie ciekawe